Fiziki Yapı

Yayınlanma Yurt

İdari Odalar

Yurdumuzda barınan öğrencilerin rahatını sağlamak ve ihtiyaçlarını karşılamak için, 1 müdür, 2 müdür yardımcısı olmak üzere toplam 3 kişilik idari kadromuzla günün her saati ve tatil günlerinde de hizmet vermekte, öğrencilerimizin problemleriyle yakından ilgilenmekteyiz.

Kütüphane

Yurttaki bütün arkadaşların, günün her saatinde kolayca ulaşabilecekleri görevli arkadaşlarımız nezaretinde, içerisinde ders kitapları, ansiklopediler ve çeşitli dergilerden oluşan zengin bir kütüphane bulunmaktadır

Bilgisayar Odası

Öğrencilerimizin kendilerine ait bilgisayarlarını rahatça kullanabilecekleri ADSL bağlantılı 3 adet bilgisayar odamız mevcuttur. Bunun yanında, bilgisayarı olmayan öğrenciler için yurt olarak bilgisayar ve internet hizmeti de sunmaktayız. Yatakhane

Öğrencilerimize rahatça dinlenebilmeleri için, müstakil, bakımlı, temiz ve sessiz bir yatakhane imkanı sağlamaktayız. Odalardaki elbise dolaplarımız ahşap ve geniş iç hacmine sahiptir.

Etüd Odası

Yurt öğrencilerimizin herbirine müstakil etüd masaları ve dolapları ile sakin ve huzurlu bir çalışma ortamı sunmaktayız.

Yemekhane

Yurdumuzda kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri verilmektedir. Temiz, sağlıklı ve öğrencilerin beslenme ihtiyaçlarına uygun olarak, yüksek kalorili 4 çeşit yemek çıkmaktadır.

Kantin ve TV Odası

Yurdumuzda öğün yemekleri dışında yiyecek içecek ihtiyaçları için kantinimiz bulunmaktadır. Soğuk ve sıcak meşrubatlar, tost, bisküvi vb. yiyecekler uygun fiyatlarla satılmaktadır. Ayrıca öğrencilere, sohbet edebilecekleri ve TV izleyebilecekleri bir ortam hazırlanmıştır.

Banyo

Öğrencilerimize, hergün sıcak su ile banyo yapma imkanı sunmaktayız.

Çamaşırhane

Görevli personel nezaretinde, en kaliteli deterjan kullanılarak tam otomatik ev tipi çamaşır makineleri ile öğrencilerimizin çamaşırları özel olarak yıkanmaktadır. Çamaşırlar yıkandıktan sonra, kurutma makinalarında kurutulabilmekte ve ütü yapılabilmektedir.

Revir

Öğrencilerimize hastalandıklarında çabuk iyileşebilmeleri için yetkili görevliler tarafından ilk müdahale yapılmakta, ücretsiz ilaç, sağlık ve bakım hizmetleri sunmaktayız.

 

Tüm Üniversitelere Kolay Ulaşım

                    

Davetlisiniz!..

Eğer sizde öğrencilerimize sunduğumuz imkalarımızı beğendiyseniz; gönül rahatlığıyla yurdumuzu gezmeye gelebilir, güler yüzlü personelimiz ile görüşebilirsiniz.

Dilerseniz telefonla yurdumuzu arayabilir bilgi edinebilirsiniz.

Siz değerli öğrencilerimizi aramızda görmek bizleri fazlasıyla mutlu edecektir...

 

Konumumuz

+